Warning! For a better experience, please update your browser.

ALİ AĞA 1 - 22 m, 6 kabin
Yüksek Standart

B?oy: 22,00 m
Kabin: 6 / Duş - WC: 6
Maksimum Misafir Kapasitesi: 12
Salon: 1
Mürettebat: 3 (1 kaptan, 1 aşçı/denizci, 1 denizci)

KONAKLAMA

Maksimum misafir kapasitesi 12. Her birinin özel duş ve tuvaleti bulunan 6 ferah kabin. Tuvaletler, kullanımları son derece kolay elektrikli tuvaletlerdir. Tamamı ile klimalı. Geniş ve rahat salon. Salonda bar ve yemek masa-sandalyeleri. Tam donanımlı ayrı mutfak. Rahat arka güvertede minderlerle kaplı dinlenme alanı, ayrıca masa ve sandalyeler. Geniş güneşlenme güvertesi. Ayrı personel kabinleri.

EĞLENCE DONANIMI

9,9 HP dıştan takma motorlu Servis Botu, 2 Kano, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, CD çalarlı Müzik Sistemi, Televizyon, DVD Oynatıcı, Wi-Fi İnternet erişimi (sadece Türk sularında geçerli), Tavla, Oyun Kağıtları, Okey Oyun Seti.

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Salonda ve kabinlerde her biri bağımsız olarak kontrol edilebilen deniz tipi Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güverte Sandalyeleri, Güneşlenme Minderleri, Güneş Tenteleri, Deniz Merdiveni, Jeneratör, Derin Dondurucular, Buzdolabı, İçki Buzu Yapıcı, Sıcak Su Sistemi, GPS, Sonar, Mobil Telefon, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Elektrik
Irgat
Haberleşme

: 22,00 m
: 5,50 m
: Ketch
: 320 HP MAN
: 4 ton
: 2 ton
: 220 V + 12 V
: Hidrolik
: Mobil Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön