Warning! For a better experience, please update your browser.

ARİVA 1 - 23 m, 6 kabin
Yüksek Standart

Boy: 23,00 m
Kabin: 6 / Duş - WC: 6
Maksimum Misafir Kapasitesi: 12
Salon: 1
Mürettebat: 3 (1 kaptan, 1 aşçı/denizci, 1 denizci

KONAKLAMA

Tamamı ile klimalı. Maksimum 12 misafir kapasiteli. Kendi özel duş ve tuvaleti olan 6 ferah kabin (banyolarda duş kabinleri mevcuttur). Tuvaletler, kullanımları son derece kolay olan elektrikli tuvaletlerdir. Ön 2 kabin iki ayrı tek kişilik yataklıdır. Diğer 4 kabin çift kişilik yataklıdır. Barı ve yemek yemek için masa ve sandalyeleri ile geniş salon. Tam donanımlı ayrı mutfak. Son derece geniş, güneşlenme minderleri ile kaplı ön güverte. Minderli dinlenme alanı ve yemek için masa ve sandalyeleri ile geniş arka güverte. Ayrı personel kabinleri.

EĞLENCE DONANIMI

9,9 HP dıştan takma motorlu Servis Botu, 2 Kano, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, CD oyanatıcılı Müzik Seti, Televizyon, DVD Oynatıcı, Wi-Fi İnternet erişimi (sadece Türk Sularında geçerlidir), Tavla, Oyun Kağıtları.

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Salonda ve kabinlerde her biri bağımsız olarak kontrol edilebilen deniz tipi Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güverte Sandalyeleri, Güneşlenme Minderleri, Güneş Tenteleri, Deniz Merdiveni, Jeneratör, Derin Dondurucu, İçki Buzu Yapıcı, Sıcak Su Sistemi, Mobil Telefon, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Rulo Sarma Ön Yelken Sistemi.

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Elektrik
Irgat
Haberleşme

: 23,00 m
: 6,30 m
: Ketch
: 306 HP MAN
: 7 ton
: 2 ton
: 220 V + 24 V + 12 V
: Hydraulic
: Mobile Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön