Warning! For a better experience, please update your browser.

ARİVA - 17,50 m, 3 kabin
Yüksek Standart

Boy: 17,50 m
Kabin: 3 / Duş - WC: 3
Maksimum Misafir Kapasitesi: 6
Salon: 1 (açık güverte)
Mürettebat: 3 (1 kaptan, 1 aşçı/denizci, 1 denizci)

KONAKLAMA

6 misafir kapasiteli. Her birinde özel duş ve tuvalet bulunan rahat 3 kabin (banyolarda duş kabinleri mevcuttur). Tuvaketler eletrikli tuvaletlerdir, kullanımları son derece kolaydır. Her kabinde çift kişilik yatak vardır. Arka güverteye dahil sofalı açık salon. Güneşlenme minderli rahat ön güverte.  Geniş ve rahat arka güvertede bar, minderli dinlenme alanı ve masa-sandalyeler. Tam donanımlı mutfak. Ayrı personel kabini.

EĞLENCE DONANIMI

5 HP dıştan takma motorlu Servis Botu, 1 Kano, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, CD oynatıcılı Müzik Seti, Televizyon, Wi-Fi İnternet erişimi (sadece Türk sularında geçerlidir), Tavla, Oyun Kağıtları, Okey Oyun Seti.

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

 

DİĞER

Kabinlerde her biri bağımsız olarak kontrol edilebilen deniz tipi Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güneşlenme Minderleri, Güverte Sandalyeleri, Güneş Tenteleri, Deniz Merdiveni, Onan Jeneratör, Derin Dondurucu, Buzdolabı, Sıcak Su Sistemi, GPS, Mobil Telefon, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Rulo Sarma Ön Yelken Sistemi.

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Elektrik
Irgat
Haberleşme

: 17,50 m
: 4,50 m
: Ketch
: 210 HP Iveco
: 2 ton
: 1 ton
: 220 V + 12 V
: Hidrolik
: Mobil Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön