Warning! For a better experience, please update your browser.

ARTEMIS & SIMAY - 24 m, 3 kabin
Lüks

Boy: 24,00 m
Kabin: 3 / Duş - WC: 3
Maksimum Misafir Kapasitesi: 6
Salon: 1
Mürettebat: 3 (1 kaptan, 1 aşçı, 1 denizci)

KONAKLAMA

Klasik gulet dizaynına sahip güzel, geniş bir gulet. Her biri özel duş ve tuvaleti çok geniş 3 kabini vardır. Banyolarda duş kabinleri mevcuttur. Tuvaletler son derece kolay kullanımlı olan elektrikli tuvaletlerdir. Tamamı ile klimalı. Çift kişilik yatak bulunan 1 master kabin. 2 kabin hem çift kişilik hem tek kişilik yataklı. Yemek masası bulunan geniş ve ferah salon. Tam donanımlı ayrı mutfak. Son derece geniş, minderli ön güverte. Minderli dinlenme alanı ve masası bulunan rahat arka güverte. Ayrı personel kabini.

EĞLENCE DONANIMI

75 HP dıştan takma motorlu Sürat Botu (ekstra), Su Kayakları, 2 Kano, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, iPod bağlanabilen Müzik Sistemi, Uydu TV Alıcısı, salonda geniş Televizyon, her kabinde TV, DVD Oynatıcı, Wi-Fi İnternet erişimi (sadece Türk sularında geçerlidir), Tavla, Oyun Kağıtları, Okay Oyun Seti.

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Her kabinde deniz tipi Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güneşlenme Minderleri, Güverte Sandalyeleri, Güneş Tenteleri, Deniz Merdiveni, Derin Dondurucu, Buzdolabı, İçki Buzu Yapıcı, Bulaşık Makinası, Onan Jeneratörler, Su Yapıcı, Sıcak Su Sistemi, Mobil Telefon, Navigasyon Cihazları, Otomatik Pilot, Radar, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Elektrik
Irgat
Haberleşme

: 24,00 m
: 6,60 m
: Ketch
: 2 x 440 HP Volvo Penta
: 5 ton
: 4 ton
: 220 V + 24 V
: Hidrolik
: Mobil Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön