Warning! For a better experience, please update your browser.

BARKA - 22 m, 3 kabin
Yüksek Standart

Boy: 22,00 m
Kabin: 3 / Duş - WC: 3
Maksimum Misafir Kapasitesi: 6
Salon: 1
Mürettebat: 3 (1 kaptan, 1 aşçı/denizci, 1 denizci)

KONAKLAMA

3 geniş kabinli, son derece rahat bir gulet. Her kabinde duş kabinli ve tuvaletli özel banyo. Tuvaletlet normal ev tuvaletidir. Tamamı ile klimalı. Çift kişilik yataklı 1 master kabin. Çift kişilik yataklı rahat 1 kabin. İki ayrı tek kişilik yatak bulunan 1 kabin. Yemek yeme masa ve sandalyelerinin bulunduğu rahat salon. Tam donanımlı mutfak. Çok geniş, minderli ön güverte. Yemek yeme masa ve sandalyelerinin bulunduğu minderli arka güverte. Banyolu ayrı personel kabini.

EĞLENCE DONANIMI

1 Service Boat with 50 HP Outboard Engine, 1 Canoe, Masks, Flippers*, Snorkels, Music System with iPod connection,  TV in the Saloon, Wi-Fi Internet Access (available in Turkish Waters), Online TV, Backgammon, Playing Cards, Okay Game Set.

50 HP Dıştan takma motorlu Sevis Botu,  1 Kano, Maskeler, Paletler *, Şnorkeller, iPod bağlantılı Müzik Seti, Salonda Televizyon, Wi-Fi İnternet bağlantısı (sadece Türk sularında geçerlidir), Online TV, Tavla, Oyun Kağıtları, Okey Oyun Seti.

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Kabinlerde her biri bağımsız olarak kontrol edilebilen Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güneşlenme Minderleri, Güneş Tenteleri, Güverte Sandalyeleri, Deniz Merdiveni, Derin Dondurucu, Buzdolabı, İçki Buzu Yapıcı, Bulaşık Makinası, Onan marka Jeneratör, Sıcak Su Sistemi, Mobil Telefon, Navigasyon Ekipmanları, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Elektrik
Irgat
Haberleşme

: 22,00 m
: 5,50 m
: Ketch
: 210 HP Iveco Aifo
: 2,5 ton
: 2 ton
: 220 V + 24V
: Hidrolik
: Mobile Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön