Warning! For a better experience, please update your browser.

BLUE CAPRICORN ONE - 33 m
6 kabin, Delüks

Uzunluk: 33,00 m
Kabin: 6 / Duş - WC: 6
Maksimum Misafir Kapasitesi: 12
Salon: 1
Mürettebat: 5 (1 kaptan, 1 şef, 3 denizci)

KONAKLAMA

6 ferah kabinli, son derece geniş delüks gulet. Tamamı ile klimalı. Özel banyolu, çift kişilik yataklı 2 master kabin. Özel banyolu, iki ayrı tek kişilik yataklı 4 rahat kabin. Her banyoda duş kabinleri mevcuttur. Tuvaletler ev tuvaletidir. Tam donanımlı barı ve yemek masa-sandalyeleri bulunan geniş salon. Tam donanımlı mutfak. Güneşlenme minderleri ile kaplı geniş ön güverte. Minderli dinlenme alanı ve yemek masa-sandalyeleri bulunan geniş arka güverte. Ayrı personel kabinleri.

EĞLENCE DONANIMI

6,6 HP dıştan takma motorlu Servis Botu, 70 HP dıştan takma motorlu Sürat Botu, Su Kayakları, Wakeboard, Ringo, Banana, 3 Kano, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, salonda geniş ekran TV, salonda ve güvertede stereo Radyo/DVD/CD Çalar, Uydu TV Sistemi, Türk ve Yunan sularında Wi-Fi İnternet erişimi (Yunanistan'da data paketleri ekstradır), Tavla, Oyun Kağıtları.

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Her biri bağımsız olarak kontrol edilebilen deniz tipi Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güneşlenme Minderleri, Güverte Sandalyeleri, Güneş Tenteleri, Deniz Merdiveni, Su Yapıcı, Derin Dondurucu, Buzdolabı, Saç Kurutma Makineleri, her kabinde Kasa, Mikrodalga Fırın, çeşitli elektrikli Mutfak ve Ev Aletleri, İçki Buzu Yapıcı, Çamaşır Makinesi, Otomatik Pilot, Radar, planlayıcılı GPS, jiroskoplu Pusula, Derinlik Ölçer, Hız Kaydedici, Uydu Sistemi, Rüzgar Ölçücü, Yön Bulucu, Jeneratörler, Sıcak Su Sistemi, VHF Telsiz Telefon, Mobil Telefon, Atık Su ve Kullanım Suyu Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Elektrik
Irgat
Haberleşme

: 33,00 m
: 8,00 m
: Schooner
: 2 x 550 HP MAN
: 7000 litre
: 9000 litre
: 220 V + 24 V
: Hidrolik
: Mobile Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön