Warning! For a better experience, please update your browser.

BLUE HEAVEN - 28,60 m, 5 kabin
Delüks

Boy: 28,60 m
Kabin: 5 / Duş - WC: 5
Maksimum Misafir Kapasitesi: 10
Salon: 1
Mürettebat: 5 (1 kaptan, 1 şef, 1 kamarot, 2 denizci)

KONAKLAMA

Geniş ve rahat 5 kabiniyle 9 misafir ağırlama kapasitesi olan lüks bir yat. Her kabinde özel duş ve tuvalet. Tamamen klimalı. Ön master kabin çift kişilik yataklıdır ve banyosunda su jetli küvet mevcuttur. Arka master kabin çift kişilik yataklıdır ve banyosunda su buharı banyosu, yağmur duş başlığı mevcuttur. Kabinlerin ikisinde tek kişilik 2 yatak vardır ve bu kabinlerin banyolarında yağmur duş başlıklı, masaj özellikli duş mevcuttur. Bir kabinde de tek kişilik 1 yatak vardır ve banyosunda masaj özellikli duş mevcuttur. Her banyoda duş kabinleri mevcuttur. Tuvaletler, kullanımları son derece kolay olan elektrikli tuvaletlerdir. Tam donanımlı bir barın ve yemek masa-sandalyelerinin olduğu geniş bir salonu vardır. Tam donanımlı profesyonel bir mutfak vardır. Minderli geniş güneşlenme güvertesi ve yine minderli, yemek masa ve sandalyelerinin olduğu geniş arka güvertesi vardır. Ayrı personel kabinleri mevcuttur.

EĞLENCE DONANIMI

75 HP Evinrude takma motorlu 4,80 m boyunda Joker Bot, Skuba Dalışi ve Maske-Palet Ekipmanı, Dalış Kompresörü (Nardi, Atlantic P100), Wakebaord, Su Kayağı, Ringo, 2 Kano, 2 Paddle Board, Full HD Televizyon, Blu Ray Oynatıcı, CD - DVD - Radyo - MP3 Oynatıcı, Uydu Alıcısı, Hi-Fi Ses Sistemi, İç ve Dış Ses Sistemi, her kabinde TV + DVD Oynatıcı + Müzik Cihazı, Wi-Fi ve Ethernet Internet Bağlantısı, Dizüstü Bilgisayar, Eğlence Sistemi, Tavla, Oyun Kağıdı.
 
*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Salonda ve kabinlerde her biri ayrı ayrı kontrol edilebilen deniz tipi Isıtıcı ve Soğutucu Klima Sistemi, Güneşlenme Minderleri, Güverte Sandalyeleri, Tenteler, Deniz merdiveni, Salon ve kabinler arasında Dahili Telefon Sistemi, Derin Dondurucu, Buzdolabı, İçki Buzu Yapıcı, Bulaşık Makinesi, 4 ocaklı Fırın, Elektrikli Izgara, Mikrodalga Fırın, Çamaşır Makinesi, Çamaşır Kurutucu, Alarm Kontrol Paneli, Duman Dedektörü, Elektronik Navigasyon Cihazları, Jeneratör, Sıcak Su Sistemi, VHF Telefon, Pis ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Elektrik
Irgat
Haberleşme

: 28,60 m
: 7,20 m
: Ketch
: 2 x 390 HP C12 DITA 1800 RPM, Caterpillar
: 4000 Lt., Polyethylene
: 9000 Lt., 4 x 2250 Lt. Steel
: 220 V
: Hidrolik, Data,2 x 16mm with Hydraulic Unit
: Mobile Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön