Warning! For a better experience, please update your browser.

CARPE DIEM 4 - 47 m, 6 kabin
Süper Delüks

Boy: 47 m
Kabin: 6 / Duş - WC: 6
Maksimum Misafir Kapasitesi: 12
Salon: 1
Mürettebat: 7 (1 kaptan, 1 şef aşçı, 3 denizci, 1 hostes, 1 kabin sorumlusu)

KONAKLAMA

12 misafir kapasiteli süper delüks gulet. Son derece geniş 6 kabinli bir yat. Tamamı ile klimalı. İçinde özel saunası bulunan banyosu, giysi odası, çalışma masası, kanepesi bulunan çift kişilik yataklı 1 master kabin. Özel banyosu, çalışma masası, kanepesi bulunan çift kişilik yataklı 1 master kabin. Özel banyosu, çalışma masası bulunan çift kişilik yataklı son derece geniş 2 kabin. Özel banyosu, çalışma masası bulunan iki ayrı tek kişilik yataklı son derece geniş 2 kabin. Her banyoda duş kabinleri. Tuvaletler kullanımları son derece kolay olan elektrikli tuvaletlerdir. Geniş kanepesi, sehpası, tam donanımlı barı, yemek masası ve sandalyeleri ile son derece geniş ve rahat salon. Tam donanımlı ayrı mutfak. Son derecece geniş, minderli ön güverte. Geniş barı ve minderli geniş oturma alanı, yemek yemek için masa ve sandalyeleri bulunan arka güverte. Ayrı personel kabinleri.

EĞLENCE DONANIMI

115 HP dıştan takma motorlu Sürat Botu (ekstra), Su kayakları, Wakeboard, Ringo, Muz, Yüzme Halkaları, Jetski (ekstra), 2 Paddle Board, 2 Kano, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, kabinlerde ve salonda geniş ekranlı Televizyon ve DVD Oynatıcı, ön ve arka güverlelerde, salonda ve her kabinde merkezi bir müzik arşivine bağlı olan kablosuz SONOS Ses Sistemi, uydu alıcılı Televizyon Sistemi, her kabinde mini bar, Türk ve Yunan sularında Wi-Fi İnternet erişimi, Tavla, Oyun Kağıtları.

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Salonda ve kabinlerde her biri ayrı ayrı kontrol edilebilen deniz tipi Isıtıcı ve Soğutucu Klima Sistemi, Güneşlenme Minderleri, Güverte Sandalyeleri, Güneş Tenteleri, Deniz Merdiveni, her kabinde Güvenlik Kasası, Su Yapıcı, Mikrodalga Fırın, geniş Derin Dondurucu, Buzdolapları, Şarap/İçki Soğutma Dolapları, çeşitli Elektrikli Mutfak ve Ev Aletleri, İçki Buzu Yapıcı, Bulaşık Makineleri, Çamaşır Makinesi, Vakumlu Temizleme Sistemi, Otomatik Pilot, Radar, Monitörler, GPS, Haritalı GPS, Derinlik Ölçer, Dümen-Rüzgar Göstergeleri, Jeneratörler, Su Yapıcı, Sıcak su Sistemi, VHF Telsiz Telefon, Mobil Telefon, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Atık Arıtma Sistemi, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Elektrik
Irgat
Haberleşme

: 47 m
: 8,84 m
: Ketch
: 2 x 600 HP Iveco
: 7500 litre
: 8000 litre
: 220 V + 24 V + 12 V
: Hidrolik
: Mobil Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön