Warning! For a better experience, please update your browser.

CEVRİ 2 - 24 m, 6 kabin
Yüksek Standart

Boy: 24,00 m
Kabin: 6 / Duş - WC: 6
Maksimum Misafir Kapasitesi: 12
Salon: 1
Mürettebat: 3 (1 kaptan, 1 aşçı/denizci, 1 denizci)

KONAKLAMA

Tamamı ile klimalı. 12 misafir kapasiteli. Her birinde özel duş ve tuvaleti bulunan 6 ferah ve rahat cabin (banyolarda duş kabinleri mevcuttur). Tuvaletler ev tuvaletidir. 3 kabinde çift kişilik yatak vardır. 3 kabinde iki ayrı tek kişilik yatak vardır. Bar ve yemek için masa-sandalyelerin bulunduğu ferah ve rahat salon. Tam donanımlı mutfak. Yemek yemek için masa ve sandalyelerin bulunduğu, minderle kaplı dinlenme alanı bulunan geniş arka güverte. Güneşlenmek için minderlerle kaplı geniş ön güverte. Ayrı personel kabinleri.

EĞLENCE DONANIMI

9,9 HP dıştan takma motorlu Servis Botu, 2 kano, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, Televizyon, DVD Oynatıcı, CD Çalar, Wi-Fi İnternet erişimi (Türk sularında geçerlidir) , Tavla, Oyun Kağıtları.

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Salonda ve kabinlerde her biri bağımsız olarak kontrol edilebilen deniz tipi Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güverte Sandalyeleri, Güneşlenme Minderleri, Güneş Tenteleri, Deniz Merdiveni, Derin Dondurucu, Buzdolabı, İçki Buzu Yapıcı, Buz Kutuları, Sıcak Su Sistemi, Navigasyon Ekipmanları, Jeneratör, Mobil Telefon, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Elektrik
Irgat
Haberleşme

: 24,00 m
: 6,40 m
: Ketch
: 320 HP Volvo
: 5 ton
: 4 ton
: 220 V + 24 V + 12 V
: Hidrolik
: Mobile Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön