Warning! For a better experience, please update your browser.

CEVRİ HASAN 4 - 25 m, 6 kabin
Lüks

Boy: 25,00 m
Kabin: 6 / Duş - WC: 6
Maksimum Misafir Kapasitesi: 12
Salon: 1
Mürettebat: 4 (1 kaptan, 1 aşçı/denizci, 2 denizci)

KONAKLAMA

Tamamı ile klimalı. Her birinde özel duş ve tuvaleti bulunan son derece geniş rahat 6 kabini ile 12 misafire kadar yolcu kapasiteli (banyolarda duş kabinleri mevcuttur). Tuvaletler ev tuvaletidir. Ön 2 kabin çift kişilik yataklıdır. 4 kabin iki ayrı tek kişilik yataklıdır. Barı ve yemek masa-sandelyeleri bulunan çok geniş ve rahat salon, Tam donanımlı mutfak. Çok geniş, minderli dinlenme alanı ve masa-sandalyeleri bulunan arka güverte. Ön güvertede minderlerle kaplı geniş güneşlenme alanı. Ayrı personel kabinleri.

EĞLENCE DONANIMI

70 HP dıştan takma motorlu Sürat Teknesi, Su kayakları, 1 Wakeboard, 9,9 HP dıştan takma motorlu Servis Botu, 1 Paddle Board, 2 Kano, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, Ringo, Televizyon, DVD Oynatıcı, CD oynatıcılı Müzik Seti, Play Station 3, Wi-Fi İnternet bağlantısı (sadece Türk Sularında geçerlidir), Tavla, Oyun Kağıtları, Okey Oyun Seti.

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Salonda ve kabinlerde her biri bağımsız olarak kontrol edilebilen deniz tipi Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güverte Sandalyeleri, Güneşlenme Minderleri, Güneş Tenteleri, Deniz Merdiveni, Derin Dondurucu, Buzdolabı, İçki Buzu Yapıcı, Buz Kutuları, Bulaşık Makinesi, Jeneratör, Sıcak Su Sistemi, GPS, Sonar, Radar, VHF, Mobil Telefon, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Elektrik
Irgat
Haberleşme

: 25,00 m
: 6,80 m
: Bermudan Ketch
: 400 HP Volvo
: 10 ton
: 8 ton
: 220 V + 24 V
: Hidrolik
: Mobil Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön