Warning! For a better experience, please update your browser.

ENDERİM A - 29 m, 6 kabin
Delüks

Boy: 29,00 m
Kabin: 6 / Duş - WC: 6
Maksimum Misafir Kapasitesi: 12
Salon: 1
Mürettebat: 5 (1 kaptan, 1 aşçı/denizci, 3 denizci)

KONAKLAMA

6 ferah ve geniş kabinli, son derece rahat bir gulet. Her kabinde bulunan banyolarda duş kabini ve elektrik pompalı tuvaletler mevcuttur. Tamamı ile klimalı. Çift kişilik yataklı ve müzik sistemli (CD çalıcı ve radyo) 2 master kabin. 4 kabinde hem çift kişilik hem tek kişilik iki ayrı yatak. Yemek masa ve sandalyeleri bulunan geniş salon. Tam donanımlı mutfak. Güneşlenme minderlerinin bulunduğu çok geniş ön güverte. Yemek masa-sandalyeleri ve minderli geniş dinlenme alanı bulanan rahat arka güverte. Ayrı personel kabinleri.

EĞLENCE DONANIMI

9,9 HP dıştan takma motorlu Servis Botu, 60 HP dıştan takma motorlu 1 Sürat Botu (ekstra - 15 dakikalık kullanımı 25 Euro), Su Kayakları, Ringo, 2 Kano, 1 Rüzgar Sörfü, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, CD çalarlı Müzik Seti, Televizyon, DVD Oynatıcı, Wi-Fi İnternet erişimi (sadece Türk sularında geçeli), Faks Makinesi, Tavla, Oyun Kağıtları, Okey Oyun Seti.

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Kabinlerde her biri bağımsız olarak kontrol edilebilen deniz tipi Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güneşlenme Minderleri, Güneş Tenteleri, Güverte Sandalyeleri, Deniz Merdiveni, Derin Dondurucu, Buzdolabı, İçki Buzu Yapıcı, Filtre Kahve Makinesi, Expresso ve Kapuçino Makinesi, Atık Gıda Öğütücü, Dondurma Makinesi, Ekmek Yapma Makinesi, Çamaşır Makinesi, Onan Jeneratörler, Su Yapıcı, Sıcak Su Sistemi, Mobil Telefon, Navigasyon Ekipmanları, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Elektrik
Irgat
Haberleşme

: 29,00 m
: 7,25 m
: Ketch
: 450 HP M.A.N.
: 10 ton
: 4 ton
: 220 V + 24V
: Hidrolik
: Mobile Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön