Warning! For a better experience, please update your browser.

ENDERİM - 25 m, 5 kabin
Lüks

Boy: 25,00 m
Kabin: 5 / Duş - WC: 5
Maksimum Misafir Kapasitesi: 10
Salon: 1
Mürettebat: 4 (1 kaptan, 1 aşçı/denizci, 2 denizci)

KONAKLAMA

Her birinin duş kabinli ve kullanımları son derece kolay elektrikli tuvaletli özel banyosu bulunan 5 geniş kabinli, rahat bir gulet. Tamamı ile klimalı. Çift kişilik yataklı bir master kabin. Çift kişilik yatağı ve sofası bulunan ayrı bir master kabin. 2 kabin çift kişilik yataklı, bir kabin de iki ayrı tek kişilik yataklıdır. Yemek masası ve sandalyeleri ile son derece geniş salon. Tam donanımlı ayrı mutfak. Güneşlenme minderleri ile kaplı son derece geniş güneşlenme güvertesi. Minderli dinlenme alanı ve masa-sandalyeleri bulunan geniş arka güverte. Ayrı personel kabini.

EĞLENCE DONANIMI

9,9 HP dıştan takma motorlu Servis Botu, 60 HP dıştan takma motorlu Sürat Botu (ekstra - 15 dakikalık kullanımı 25 Euro), Su Kayakları, Ringo, 2 Kano, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, CD çalarlı Müzik Seti, Televizyon, DVD Oynatıcı, Video Oynatıcı, Wi-Fi İnternet Erişimi (sadece Türk sularında geçerlidir), Tavla, Oyun Kağıtları, Okey Oyun Seti.

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Her kabinde bağımsız olarak kontrol edilebilen deniz tipi Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güneşlenme Minderleri, Güneş Tenteleri, Güverte Sandalyeleri, Deniz Merdiveni, Derin Dondurucu, Buzdolabı, İçki Buzu Yapıcı, Jeneratörler, Sıcak Su Sistemi, Mobil Telefon, Navigasyon Ekipmanları, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Elektrik
Irgat
Haberleşme

: 25,00 m
: 6,50 m
: Ketch
: 350 HP Volvo Penta
: 9 tons
: 4 tons
: 220 V + 12 V
: Hydraulic
: Mobile Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön