Warning! For a better experience, please update your browser.

FATOŞ - 25 m, 8 kabin
Yüksek Standart

Boy: 25,00 m
Kabin: 8 / Duş - WC: 8
Maksimum Misafir Kapasitesi: Türk Sularında 16 - Uluslararası Sularda 12
Salon: 1
Mürettebat: 5 (1 kaptan, 1 aşçı/denizci, 3 denizci)

KONAKLAMA

Geniş ve rahat gulet. Her birinde özel duş ve tuvaleti olan 8 ferah kabin (her banyoda duş kabini mevcuttur). Tuvaletler ev tuvaletidir. Tamamıyla klimalı. Her kabinde çift kişilik yatak. Bar ve yemek yemek için masa ve sandalyelerin bulunduğu geniş salon. Tam donanımlı ayrı mutfak. Güneşlenme miderleri ile kaplı geniş güneşlenme güvertesi. Yemek yemek için masa ve sandelyelerin ve minderli oturma alanının bulunduğu geniş arka güverte. Ayrı personel kabinleri.

EĞLENCE DONANIMI

15 HP dıştan takma motorlu Servis Botu, 2 kano, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, CD çalarlı Müzik Seti, Televizyon, DVD Oynatıcı, 5.1 Ev Tiyatro Sistemi, Wi-Fi İnternet erişimi (sadece Türk sularında geçerli), Tavla, Oyun Kağıtları, Okey.

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Her kabinde bağımsız kontrol edilebilen deniz tipi Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güneşlenme Minderleri, Güneş Tenteleri, Güverte Sandalyeleri, Deniz Merdiveni, Derin Dondurucu, Buzdolabı, İçki Buzu Yapıcı, Bulaşık Makinası, 2 x Jeneratör, Sıcak Su Sistemi, Mobil Telefon, Navigasyon Ekipmanları, GPS, Sonar, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Elektrik
Irgat
Heberleşme

: 25,00 m
: 6,80 m
: Ketch
: 360 HP Iveco
: 12 ton
: 3 ton
: 220 V
: Hidrolik
: Mobil Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön