Warning! For a better experience, please update your browser.

GEMİBAŞI - 23 m, 4 kabin
Lüks

Boy: 23,00 m
Kabin: 4 / Duş - WC: 4
Maksimum Misafir Kapasitesi: 8
Salon: 1
Mürettebat: 3 (1 kaptan, 1 aşçı/denizci, 1 denizci)

KONAKLAMA

Klasik gulet dizaynına sahip güzel bir gulet. Her birinin özel duş ve tuvaleti bulunan 4 geniş kabine sahip son derec geniş bir yat (banyolarda duş kabinleri mevcuttur). Tuvaletler son derece kolay kullanımlı olan elektrikli tuvaletlerdir. Tamamı ile klimalı. Çift kişilik yatak ve kanepe bulunan master kabin. 2 kabin çift kişilik yataklı. 1 kabin çift kişilik yataklı ve ranzalı. Tam donanımlı barı ve yemek masası bulunan ferah salon. Tam donanımlı ayrı mutfak. Son derece geniş, minderli ön güverte. Minderli dinlenme alanı ve masası bulunan rahat arka güverte. Ayrı personel kabini.

EĞLENCE DONANIMI

9,9 HP dıştan takma motorlu Servis Botu, 60 HP dıştan takma motorlu Sürat Botu (ekstra), Su Kayakları, 2 Kano, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, salonda ve güvertede CD Çalar, salonda Televizyon, DVD Oynatıcı, Wi-Fi İnternet erişimi (sadece Türk sularında geçerlidir), Tavla, Oyun Kağıtları.

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Her kabinde deniz tipi Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güneşlenme Minderleri, Güverte Sandalyeleri, Güneş Tenteleri, Deniz Merdiveni, Derin Dondurucu, Buzdolabı, İçki Buzu Yapıcı, çeşitli Elektrikli Mutfak ve Ev Aletleri, Radar, Jiroskoplu Pusula, Derinlik Ölçer, Hız Günlüğü, Rüzgar Hızı Ölçer, VHF Telsiz Telefon, Jeneratör, Sıcak Su Sistemi, Mobil Telefon, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Elektrik
Irgat
Haberleşme

: 23,00 m
: 6,00 m
: Schooner
: 240 HP Iveco
: 5 ton
: 1.5 ton
: 220 V + 24 V + 12V
: Hidrolik
: Mobil Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön