Warning! For a better experience, please update your browser.

GRANDI - 26 m, 7 kabin
Yüksek Standart

Boy: 26,00 m
Kabin: 7 / Duş - WC: 7
Maksimum Misafir Kapasitesi: 12
Salon: 1
Mürettebat: 4 (1 kaptan, 1 aşçı/denizci, 2 denizci)

KONAKLAMA

Her birinde özel duş ve tuvalet bulunan 7 ferah ve rahat kabin. Maksimum 12 misafir kapasitesi vardır. Tamamı ile klimalı. Tuvaletler ev tuvaletidir. 1 kabin çift kişilik yataklıdır. 6 kabin hem çift kişilik yataklı hem de ranzalıdır. Yemek yemek için masa ve sandalyeleri olan geniş ve rahat salon. Tam donanımlı mutfak. Minderli oturma yeri ve yemek yemek için masa ve sandalyelerin bulunduğu çok geniş arka güverte. Güneşlenme minderleri ile kaplı ön güverte. Ayrı personel kabinleri.

EĞLENCE DONANIMI

9,9 HP dıştan takma motorlu Servis Botu, talep üzerine Pico Laser Yelken Teknesi (ekstra), 1 Stand up Paddleboard, Kano, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, Televizyon, iPod/usb/aux bağlantılı Müzik Sistemi, Wi-Fi İnternet erişimi (sadece Türk sularında geçerli), Tavla, Oyun Kağıtları, Okey, Jenga.

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Salonda ve kabinlerde bağımsız olarak kontrol edilebilen deniz tipi Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güverte Sandalyeleri, Güneşlenme Minderleri, Güneş Tenteleri, Deniz Merdiveni, Derin Dondurucu, Buzdolabı, İçki Buzu Yapıcı, Buz Kutuları, Sıcak Su Sistemi, Navigasyon Ekipmanları, Jeneratörler, Mobil Telefon, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Elektrik
Irgat
Haberleşme

: 26,00 m
: 6,30 m
: Ketch
: 320 HP Iveco
: 6000 litre
: 2000 litre
: 220 V + 24 V + 12 V
: Hidrolik
: Mobile Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön