Warning! For a better experience, please update your browser.

GÜLDEN IRMAK - 26 m, 7 kabin
Yüksek Standart

Boy: 26,00 m
Kabin: 7 / Duş - WC: 7
Maksimum Misafir Kapasitesi: Türk Sularında 14 - Uluslararası Sularda 12
Salon: 1
Mürettebat: 4 (1 kaptan, 1 aşçı/denizci, 2 denizci)

KONAKLAMA

Tamamı ile klimalı. 14 misafire kadar kapasiteli. Her biri özel duş ve tuvaletli 7 ferah kabin (banyolar duş kabinli). 3 kabin çift kişilik yataklı, 4 kabin çift kişilik yataklı ve ranzalı. Tuvaletler ev tuvaletidir. Yemek yemek için masa ve sandelyelerinin bulunduğu geniş salon. Tam donanımlı ayrı mutfak. Yemek yemek için masa ve sandelyelerinin bulunduğu minderli arka güverte. Minderli geniş güneşlenme güvertesi. Ayrı personel kabinleri.

EĞLENCE DONANIMI

9,9 HP dıştan takma motorlu Sevis Botu, talep üzerine Pico Laser Yelken Teknesi (ekstra), 1 Stand up Paddle Board, 1 Kano, 1 Rüzgar Sörfü, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, Televizyon, iPod/usb/aux bağlantılı Müzik Sistemi, Wi-Fi İnternet erişimi (sadece Türk sularında geçerli), Tavla, Oyun Kağıtları, Okey, Jenga.

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Salonda ve kabinlerde bağımsız olarak kontrol edilebilen deniz tipi Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güverte Sandalyeleri, Güneşlenme Minderleri, Güneş Tenteleri, Deniz Merdiveni, Derin Dondurucu, Buzdolabı, İçki Buzu Yapıcı, Buz Kutuları, Sıcak Su Sistemi, Navigasyon Ekipmanları, GPS, Jeneratörler, Mobil Telefon, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Elektrik
Irgat
Haberleşme

: 26,00 m
: 6,30 m
: Ketch
: 360 HP Iveco
: 7000 litre
: 2000 litre
: 220 V + 24 V + 12 V
: Hidrolik
: Mobile Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön