Warning! For a better experience, please update your browser.

HEAVEN - 20 m, 6 kabin
Standart

Boy: 20,00 m
Kabin: 6 / Duş - WC: 6
Maksimum Misafir Kapasitesi: 12
Salon: 1
Mürettebat: 3 (1 kaptan, 1 aşçı/denizci, 1 denizci)

KONAKLAMA

Maksimum 12 misafir kapasiteli. Her birinde çift kişilik yatak, özel duş ve tuvaleti olan 6 rahat kabin. Ön 4 kabindeki banyolarda ev tuvaleti, arka iki kabindeki banyolarda deniz tipi pompalı tuvalet mevcuttur. Yemek yemek için masa ve sandalyeleri olan ferah salon. Ayrı, tam donanımlı mutfak. Son derece geniş, güneşlenme minderleri ile kaplı ön güverte. Yemek masa ve sandelyelerinin de bulunduğu minderli arka güverte. Ayrı personel kabinleri.

EĞLENCE DONANIMI

9,9 HP dıştan takma motorlu Servis Botu, 1 Rüzgar Sörfü, 2 Kano, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, Televizyon, CD çalarlı Müzik Seti, Tavla, Oyun Kağıtları.

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Güverte Sandalyeleri, Güneşlenme Minderleri, Güneş Tenteleri, Deniz Merdiveni, Buz Kutuları, Derin Dondurucu, Derinlik Ölçer, Navigasyon Ekipmanları, Mobil Telefon, Sıcak Su Sistemi, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Elektrik
Irgat
Haberleşme

: 20,00 m
: 6,20 m
: Ketch
: 320 HP Volvo Penta
: 5 ton
: 5 ton
: 24 V
: Hidrolik
: Mobil Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön