Warning! For a better experience, please update your browser.

KARYALI - 20 m, 6 kabin
Standart

Boy: 20,00 m
Kabin: 6 / Duş - WC: 6
Maksimum Misafir Kapasitesi: 12
Salon: 1
Mürettebat: 3 (1 kaptan, 1 aşçı/denizci, 1 denizci)

KONAKLAMA

Her birinde özel duş ve tuvalet bulunan 6 rahat kabin. Maksimum misafir kapasitesi 12. Tuvaletler kullanmıları son derece kolay olay elektrikli tuvaletlerdir. Tamamı ile klimalı. 4 kabinde iki kişilik yatak, 2 kabinde iki kişilik yatak ve ranza. Bar ve yemek masa ve sandalyeleri bulunan geniş salon. Güneşlenme ve dinlenme için minderli ön güverte. Minderlelre kaplı geniş dinlenme alanı ve yemek masa ve sandalyeleri bulunan arka güverte. Ayrı, tam donanımlı mutfak. Ayrı personel kabinleri.

EĞLENCE DONANIMI

5 HP dıştan takma motorlu Servis Botu, 2 Kano, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, Apple Tv, CD çalarlı ve portatif müzik çalar bağlantılı Müzik Sistemi, Televizyon, DVD Oynatıcı, Tavla, Oyun Kağıtları.

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Salonda ve kabinlerde her biri bağımsız olarak kontrol edilebilen deniz tipi Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güverte Sandalyeleri, Güneşlenme Minderleri, Güneş Tenteleri, Deniz Merdiveni, Jeneratör, Buz Kutuları, İçki Buzu Yapıcı, Derin Dondurucu, Sıcak Su Sistemi, Navigasyon Ekipmanları, Mobil Telefon, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Elektrik
Irgat
Haberleşme

: 20,00 m
: 5,60 m
: Ketch
: 225 HP Volvo
: 6 ton
: 3 ton
: 220 V + 12 V
: Elektrik
: Mobil Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön