Warning! For a better experience, please update your browser.

KAYA GÜNERİ 1 - 26 m, 7 kabin
Lüks

Boy: 26,00 m
Kabin: 7 / Duş - WC: 7
Maksimum Misafir Kapasitesi: Türk Sularında 14 - Uluslararası Sularda 12
Salon: 1
Mürettebat: 4 (1 kaptan, 1 aşçı/denizci, 2 denizci)

KONAKLAMA

Tamamı ile klimalı. 7 ferah ve rahat kabini ile 14 misafir kapasiteli. Her kabinde özel duş ve tuvalet (her banyoda duş kabini). Tuvaletler ev tuvaletidir. 2 kabin çift kişilik yataklı. 2 kabin hem çift hem tek kişilik ayrı yataklı. 3 kabin iki ayrı tek kişilik yataklı. Barı ve masa-sandalyeleri ile yemek yeme imkanı bulunan geniş ve rahat salon. Tam donanımlı mutfak. Son derece geniş, masa-sandalyeleri ile yemek yeme imkanı bulunan minderli arka güverte. Güneşlenme minderleri ile kaplı ön güverte. Personel için ayrı kabinler.

EĞLENCE DONANIMI

Dıştan takma motorlu Servis Botu, 60 HP dıştan takma motorlu Sürat Botu (ekstra), Su Kayakları, Wakeboard, Ringo, 2 Kano, 1 Rüzgar Sörfü, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, Televizyon, DVD Oynatıcı, CD çalarlı Müzik Sistemi, Wi-Fi İnternet erişimi (sadece Türk sularında geçerli), Tavla, Oyun Kağıtları

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Salonda ve kabinlerde bağımsız olarak kontrol edilebilen deniz tipi Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güverte Sandalyeleri, Güneşlenme Minderleri, Güneş Tentesi, Deniz Merdiveni, Derin Dondurucu, Buzdolabı, İçki Buzu yapıcı, Buz Kutuları, Su Yapıcı, Sıcak Su Sistemi, Navigasyon Ekipmanları, GPS, Radar, Onan marka Jeneratörler, Mobil Telefon, Kullanım Suyu ve Atık Su için Tanklar, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Elektrik
Irgat
Haberleşme

: 26,00 m
: 6,60 m
: Ketch
: 360 HP
: 8 ton
: 3 ton
: 220 V + 24 V
: Hidrolik
: Mobile Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön