Warning! For a better experience, please update your browser.

KAYA GÜNERİ 2 - 28.50 m, 6 kabin
Lüks

Boy: 28,50 m
Kabin: 6 / Duş - WC: 6
Maksimum Misafir Kapasitesi: 12
Salon: 1
Mürettebat: 4 (1 kaptan, 1 aşçı/denizci, 2 denizci)

KONAKLAMA

Son derece geniş ve rahat lüks gulet. Tamamı ile klimalı. Her birinde özel duş ve tuvaleti olan 6 ferah kabin (banyolarda duş kabinleri mevcuttur). Tuvaletler ev tuvaletidir. 4 kabin iki ayrı yakalıdır (1 çift kişilik + 1 tek kişilik). 2 kabin iki ayrı tek kişilik yataklıdır. Barı, yemek masası ve sandalyeleri olan geniş salon. Tam donanımlı mutfak. Minderlerle kaplı, son derece geniş güneşlenme güvertesi. Minderlerle kaplı dinlenme alanı, masa ve sandalyeleri bulunan geniş arka güverte. Ayrı personel kabinleri.

EĞLENCE DONANIMI

Dıştan takma motorlu Sevis Botu,  70 HP dıştan takma motorlu Sürat Botu (ekstra), Su Kayakları, Wakeboard, Ringo, 1 Rüzgar Sörfü, 2 Kano, Maskeler, Paletler *, Şnorkeller, CD çalarlı Müzik Seti, Televizyon, DVD Oynatıcı,  Wi-Fi İnternet bağlantısı (sadece Türk sularında geçerlidir), Tavla, Oyun Kağıtları, Okey Oyun Seti.

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Kabinlerde her biri bağımsız olarak kontrol edilebilen Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güneşlenme Minderleri, Güneş Tenteleri, Güverte Sandalyeleri, Deniz Merdiveni, Derin Dondurucu, Buzdolabı, İçki Buzu Yapıcı, Derinlik Ölçer, GPS, Radar, Kohler marka Jeneratörler, Su Yapıcı, Sıcak Su Sistemi, Mobil Telefon, Navigasyon Ekipmanları, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Elektrik
Irgat
Haberleşme

: 28,50 m
: 7,00 m
: Ketch
: 550 HP Caterpillar
: 10 ton
: 4 ton
: 220 V + 24V
: Hidrolik
: Mobile Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön