Warning! For a better experience, please update your browser.

KAYA GÜNERİ 3 - 29.80 m, 8 cabins
Lüx Gulet

Boy: 29,80 m
Kabin: 8 / Duş - WC: 8
Maksimum Misafir Kapasitesi: Türk Sularında 16 - Uluslararası Sularda 12
Salon: 1
Mürettebat: 4 (1 kaptan, 1 aşçı / denizci, 2 denizci)

KONAKLAMA

8 ferah kabini ile Türk sularında 16, uluslararası sularda 12 misafire kadar kapasiteli. Her kabinde özel duş ve tuvalet (banyolar duş kabinlidir). Tuvaletler normal ev tuvaletidir. Klimalıdır. 4 kabinde iki ayrı tek kişilik yatak,  4 kabinde çift kişilik yatak vardır. Ayrı barı ve yemek yemek için masa ve sandelyeri bulunan geniş ve rahat salon. Tam donanımlı ayrı mutfak. Minderli geniş arka güverte. Arka güvertede yemek için masa ve sandalyeler. Ön tarafta minderlerle kaplı geniş güneşlenme güvertesi. Ayrı personel kabinleri.

EĞLENCE DONANIMI

9,9 HP takma motorlu Servis Botu, 70 HP takma motorlu Sürat Botu (ekstra), Su Kayakları, Wakeboard, Ringo, 1 Rüzgar Sörfü, 2 kano, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, CD çalarlı Müzik Seti, Televizyon, DVD Oynatıcı, Wi-Fi İnternet erişimi (Türk sularında geçerlidir), Tavla, Oyun Kağıtları.

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Salonda ve kabinlerde her biri ayrı kontrol edilebilen deniz tipi Soğutma ve Isıtma Sistemi, Güverte Sandalyeleri, Güneşlenme Minderleri, Güneş Tentesi, Deniz Merdiveni, Jeneratör, Derin Dondurucu, Buzdolabı, Su Yapıcı, İçki Buzu Yapıcı, Sıcak Su Sistemi, Navigasyon Ekipmanları, Mobil Telefonu, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Elektrik
Irgat
Haberleşme

: 29,80 m
: 7,00 m
: Ketch
: 542 HP CAT
: 10 ton
: 4 ton
: 220 V + 12 V
: Hidrolik
: Mobil Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön