Warning! For a better experience, please update your browser.

KAYA GÜNERİ 4 - 34,60 m, 6 kabin
Delüks

Boy : 34.60 m
Kabin: 6 /Duş - WC: 6
Maksimum misafir Kapasitesi: 12
Salon: 1
Mürettebat : 6 (1 Kaptan , 1 şef ahçı , 3 denizci , 1 hostes)

 

KONAKLAMA

 

Geleneksel çizgileri ile çok büyük ve deluks bir  gulettir. 6 çok geniş kabini vardır. Her kabinde elektrikli flaş sistem tuvaletleri varıdr. Her banyoda duşakabin mevcuttrur.  Tamamen klimalıdır. Çift kişilik yataklı 2 büyük master kabin, 2 adet çift kişilik yataklı kabin  , 2 tane 2 ayrı yatağı içersinde olan kabin mevcuttur. Bar ve yemek imkanları ile büyük salon. Tam donanımlı mutfak . Güneşlenme  minderleri ile son derece geniş bir güneşlenme güvertesi. Bar ve dışarıda yemek imkanları ile minderli arka güverte. Kendi duş / wc si olan ayrı bir  mürettebat kabini bulunmaktadır.
 

 

 

EĞLENCE DONANIMI

15 hp Dıştan Takma Motorlu servis botu , 100 hp dıştan takma motorlu 1 sürat teknesi, su kayağı, Wakeboard, Ringo, Banana, 1 Jetski (ekstra), 1 Paddle tahta , 1 Rüzgar Sörfü, 2 kano, maskeler, paletler *, şnorkeller , Ringo, Banana, şişme simitler ,  her kabinde, salonda ve güverte de  DVD oynatıcı, Uydu TV Sistemi, salonda ayrıca  MP3 Player ile Hi-Fi Müzik Sistemi, LCD TV + DVD + CD + MP3 çalar Geniş Ekran LCD TV, Türk ve Yunan sularında Wi-Fi İnternet erişimi (Yunanistan'da data paketleri ekstradır), Tavla, Oyun kartları.

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Salonda ve kabinlerde her biri ayrı ayrı kontrol edilebilen deniz tipi Isıtıcı ve Soğutucu Klima Sistemi, Güneşlenme minderleri , Güneş Tenteleri ,  Deniz merdiveni , Derin Dondurucu, Buzdolabı, buz makinesi , Bulaşık Makinesi, Onan Jeneratör, Su Yapıcı, Sıcak Su Sistemi,  Mobil Telefon, Navigasyon Ekipmanları, Pis su ve atık Tankları, Ana yelken sarma sistemi .

TEKNİK VERİ

Bor
En
Arma
Makine
Su kapasitesi
Yakıt kapasitesi
Elektrik
Irgat
Haberleşme

: 34.60 m
: 8.00 m
: Ketch
: 2 x 450 HP Iveco
: 13 tons
: 6 tons
: 220 V + 24V + 12 V
: Hydraulic
: Telefon / VHF Telsiz-Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön