Warning! For a better experience, please update your browser.

KAYA GÜNERİ 5 - 39,50 m, 6 kabin
Süper Delüks

Boy : 39.50 m
Kabin : 6 / Duş - WC: 6
Maksimum misafir kapasitesi: 12
Salon: 1
Personel : 6 (1 kaptan, 1 şef aşçı , 2 denizci, 2 hostes

 

KONAKLAMA

Super deluks bir  guletimiz . 6 oldukça geniş kabinleri olan  son derece rahat çok conforlu bir büyük gulettir. Tamamen klimalıdır. 2 çift kişilik yatak ve banyolu master kabini varıdr. 2 tane  çift kişilik yataklı ve banyolu kabin .Ayrıca içersinde 2 ayrı yatağı olanbanyolu 2 kabin de mevcuttur.  Her banyonun  duş kabinleri vardır . Tuvaletlerde elektrik flaş tuvaletler bulunmaktadır. Tam donanımlı bar ve yemek imkanları ile büyük salon. Tam donanımlı mutfak ayrı bölümdedir. Geniş minderli güneşlenme yerleri ,  dışarıda yemek imkanları ile minderli arka güverte. Mürettebatın kendi ayrı kabini ve banyosu vardır. 

EĞLENCE DONANIMI

15 HP dıştan takma motorlu 1 Bot, 100 HP dıştan takma motorlu bir sürat teknesi , Su kayakları , dalga sörfü , Wakeboard, Ringo,  şişme simitler , 1 Jetski, 1 Rüzgar Sörfü, 2 kano, Maskeler, Paletler *, Şnorkeller, salonda ve Büyük Ekran LCD TV , Her kabinde DVD oynatıcı , Geniş salonda  LCD TV + DVD + CD + MP3 çalar, Türk ve Yunan sularında geçerli Wi-Fi İnternet erişimi (Yunanistan'da data paketleri ekstradır), Tavla,  Uydu TV Sistemi, Hi-Fi Müzik Sistemi, Oyun Kağıtları
 
*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Salonda ve kabinlerde her biri ayrı ayrı kontrol edilebilen deniz tipi Isıtıcı ve Soğutucu Klima Sistemi, Güneşlenme minderleri , Güverte Sandalyeleri , Güneş Tenteler, Deniz merdiveni , her kabinde güvenlik kasakları , Su yapıçı Makinesi, Mikrodalga Fırın, Büyük Derin Dondurucu, Buzdolabı, elektrikli mutfak aletleri , buz yapma  Makinesi, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Otomatik Pilot, Renkli seyir ekranı , İskandil, GPS, Elektrik Jeneratörler,  Sıcak Su Sistemi , VHF Radyo / Telefon, Cep Telefonu, pis su ve atık su tankları , elektrikli ana yelken  Sarma sistemi .

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Makine
Su kapasitesi
Yakıt kapasitesi
Elektirk
Irgat
Haberleşme

: 39.80 m
: 9.00 m
: Schooner
: 2 x 550 HP Caterpillar
: 14000 lt
: 9000 lt
: 220 V + 24V + 12 V
: Hidrolik
: Telefon / VHF Telsiz-Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön