Warning! For a better experience, please update your browser.

KAYA GÜNERİ PLUS - 35 m, 6 kabin
Delüks

Boy: 35 m
Kabin: 6 / Duş - WC: 6
Maksimum Misafir Kapasitesi: 12
Salon: 1
Mürettebat: 6 (1 kaptan, 1 şef aşçı, 3 denizci, 1 hostes)

KONAKLAMA

 

12 misafir kapasiteli çok geniş bir gulet. Her birinde özel banyo ve elektrik sistemli tuvaletlerin bulunduğu 6 ferah ve geniş kabin (banyolarda duş kabinleri mevcuttur). Tamamı ile klimalı. Çift kişilik yataklı 2 mater kabin. Çift kişilik yataklı 2 kabin. Hem çift kişilik hem de tek kişilik yatağın bulunduğu 2 kabin. İçinde barı, yemek masası ve sandalyeleri bulunan geniş salon. Tam donanımlı mutfak. Güneşlenme minderleri ile kaplı son derece geniş ön güverte. Minderli dinlenme alanı, barı, yemek masası ve sandalyeleri bulunan son derece geniş arka güverte. Personelin kendi özel kabinleri mevcuttur. 

EĞLENCE DONANIMI

80 HP dıştan takma motorlu Sürat Botu (ekstra), Su Kayakları, Wakeboard, Ringo, Muz, 1 Paddleboard, 1 Rüzgar Sörfü, 2 Kano, Maskeler, Paletler *, Şnorkeller, salonda geniş ekranlı Televizyon ve DVD Oynatıcı, uydu alıcılı Televizyon Sistemi, salonda MP3 çalıcılı Hi-Fi Müzik Sistemi, her kabinde Televizyon, Türk ve Yunan sularında Wi-Fi İnternet erişimi (Yunanistan'da data paketleri ekstradır), Tavla, Oyun Kağıtları, Okey oyun seti.

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Her kabinde bağımsız olarak kontrol edilebilen deniz tipi Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güneşlenme Minderleri, Güneş Tenteleri, Güverte Sandalyeleri, Deniz Merdiveni, Derin Dondurucu, Buzdolabı, İçki Buzu Yapıcı, Bulaşık Makinesi, Onan marka Jeneratörler, Su Yapıcı, Buz Kutuları, Sıcak Su Sistemi, Mobil Telefon, Navigasyon Ekipmanları (GPS, Sonar, Radar), Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Elektrik
Irgat
Haberleşme

: 35 m
: 8.00 m
: Ketch
: 2 x 540 HP Caterpillar
: 8 ton
: 5 ton
: 220 V + 24V
: Hidrolik
: Mobile Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön