Warning! For a better experience, please update your browser.

KUĞU 1 - 24.00 m, 6 kabin
Yüksek Standart

Boy: 24,00 m
Kabin: 6 / Duş - WC: 6
Maksimum Misafir Kapasitesi: 10
Salon: 1
Mürettebat: 4 (1 kaptan, 1 aşçı/denizci, 2 denizci)

KONAKLAMA

Maksimum misafir kapasitesi 10. Her birinde özel duş ve tuvaleti bulunan 6 rahat cabin. Tamamı ile klimalı. Tuvaletler ev tuvaletidir. 2 kabinde tek kişilik yatak mevcuttur. 4 kabinde hem çift kişilik yatak hem de ranza mevcuttur. Yemek masası ve sandelyelerin bulunduğu geniş ve rahat salon. Tam donanımlı mutfak. Minderli dinlenme alanı ve yemek masası ve sandalyeleri bulunan geniş arka güverte. Güneşlenme minderleri ile kaplı ön güverte. Ayrı personel kabinleri.

EĞLENCE DONANIMI

9.9 HP dıştan takma motorlu Servis Botu, talep üzerine Pico Lazer Yelken Teknesi (ekstra), 1 Stand up Paddle Board, 1 Yelken Sörfü, 1 Kano, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, Televizyon, iPod/usb/aux bağlantlı Müzik Sistemi, Wi-Fi İnternet erişimi (Türk sularında geçerlidir), Tavla, Okey Oyun Seti, Oyun Kağıtları, Jenga.

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Salonda ve kabinlerde her biri bağımsız olarak kontrol edilebilen deniz tipi Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güverte Sandalyeleri, Güneşlenme Minderleri, Güneş Tenteleri, Deniz Merdiveni, Derin Dondurucu, Buzdolabı, İçki Buzu Yapıcı, Buz Kutuları, Sıcak Su Sistemi, Navigasyon Ekipmanları, GPS, Jeneratörler, Mobil Telefon, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Elektrik
Irgat
Haberleşme

: 24,00 m
: 6,30 m
: Ketch
: 280 HP Cummins
: 4500 litre
: 2000 litre
: 220 V + 24 V + 12 V
: Hidrolik
: Mobile Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön