Warning! For a better experience, please update your browser.

L\'ORIENT - 31 m, 5 kabin
Delüks

Boy: 31.00 m
Kabin: 5 / Duş - WC: 5
Maksimum Misafir Kapasitesi: 10
Salon: 1
Mürettebat: 5 (1 kaptan, 1 şef aççı, 2 denizci, 1 hostes)

KONAKLAMA

Her birinin özel banyosu bulunan son derece geniş 5 kabin. Maksimum misafir kapasitesi 10. Tamamı ile klimalı. Arka tarafta çift kişilik yataklı, iki ayrı banyosu bulunan son derece geniş bir kabin (banyolardan birisinde tuvalet ve lavabo, diğerinde duş kabini ve lavabo mevcuttur). Ön tarafta çift kişilik yataklı, özel banyosu bulunan 2 master kabin. Özel banyosu bulunan, iki ayrı tek kişilik yataklı, geniş 2 kabin. Tüm banyolarda duş kabinleri mevcuttur. Tuvaletler, kullanımları son derece kolay olan elektrikli tuvaletlerdir. Tam donannımlı bir bar ve şık masa ve sandalyelerin bulunduğu geniş salon. Tam donanımlı ayrı mutfak. Son derece geniş, güneşlenme minderleri bulunan ön güverte. Ayrı minderli dinlenme alanı ve ayrı şık masa ve sandalyelerin olduğu bölümü bulunan son derece geniş arka güverte. Ayrı personel kabinleri.

EĞLENCE DONANIMI

80 HP dıştan takma motorlu Sürat Botu (ekstra), yetişkinler ve çocuklar için Su Kayakları, Kneeboard, Wakeboard, Ringo, 1 Paddle Board, 2 Kano, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, Müzik Sistemi, her kabinde Televizyon + DVD ve CD Çalar, Uydu Televizyon Alıcısı, Wi-Fi İnternet erişimi (sadece Türk sularında geçerlidir), Tavla, Oyun Kağıtları.

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Salonda ve kabinlerde her biri bağımsız olarak kontrol edilebilen deniz tipi Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güneşlenme Minderleri, Güneş Tenteleri, Güverte Sandalyeleri, Deniz Merdiveni, Buz Kutuları, Jeneratör, Buzdolapları, Derin Dondurucu, İçki Buzu Yapıcı, Bulaşık Makinesi, kurutmalı Çamaşır Makinası, Su Yapıcı, Sıcak Su Sistemi, Mobil Telefon, Radar, GPS, Derinlik Ölçer, Seyir Ekipmanları, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Elektrik
Irgat
Haberleşme

: 31,00 m
: 7,50 m
: Ketch
: 2 x 330 HP Fiat Aifo
: 8 ton
: 4 ton
: 220 V + 24 V + 12 V
: Hydraulic
: Mobile Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön