Warning! For a better experience, please update your browser.

LADY CHRISTA - 36 m, 5 kabin
Süper Delüks

Boy: 36,00 m
Kabin: 5 / Duş - WC: 5
Maksimum Misafir Kapasitesi: 10
Salon: 1
Mürettebat: 6 (1 kaptan, 1 şef aşçı, 3 denizci, 1 hostes)

KONAKLAMA

5 büyük ve ferah kabinli, son derece geniş bir gulet. Tamamı ile klimalı. İçinde özel geniş banyosu bulunan çift kişilik yataklı 1 master kabin. İçinde özel banyosu bulunan çift kişilik yataklı geniş 2 kabin. İçinde özel banyosu bulunan iki tek kişilik yataklı geniş 2 kabin. Banyolarda duş kabinleri mevcuttur. Tuvaletler kullanımları son derece kolay olan elektrikli tuvaletlerdir. Tam donanımlı barı ve keyifli bir yemek için şık masa ve sandalyeleri bulunan son derece geniş salon. Tam donanımlı, profesyonel mutfak. Minderlerle kaplı güneşlenme alanı bulunan, son derece geniş ön güverte. Minderlerle kaplı ayrı dinlenme alanı ve açık havada keyifli bir yemek için şık masa ve sandalyelerin bulunduğu ayrı bir bölümü bulunan son derece geniş arka güverte. Ayrı personel kabinleri.

EĞLENCE DONANIMI

130 HP dıştan takma motorlu Sürat Botu (ekstra) , Su Kayakları, Wakeboard, 1 Rüzgar Sörfü, 2 Kano, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, salonda  Televizyon ve Ev Sinema Sistemi+ DVD Oynatıcı, salon ve güvertede Müzik Sistemi, her kabinde Televizyon + DVD Oynatıcı ve Müzik Sistemi, Wi-Fi İnternet erişimi, Tavla, Oyun Kağıtları.

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Salonda ve kabinlerde her biri bağımsız olarak kontrol edilebilen deniz tipi Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güneşlenme Minderleri, Güverte Sandalyeleri, Güneş Tenteleri, Deniz Merdiveni, Su Yapıcı, Mikrodalga Fırın, Derin Dondurucu, Buzdolabı, çeşitli elektrikli Mutfak ve Ev Aletleri, İçki Buzu Yapıcı, Çamaşır Makinesi, Kurutma Makinesi, Radar, GPS, Derinlik Ölçer, Hız Kayıt Cihazı, Uydu Sistemi, Rüzgar Hızı Ölçücü, Yön Bulucu, Jeneratör, Sıcak Su Sistemi, VHF Telsiz Telefon, Mobil Telefon, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Elektrikli Rulo Sarma Ön Yelken Sistemi.

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Elektrik
Irgat
Haberleşme

: 36,00 m
: 7,80 m
: Schooner
: 2 x 500 HP Iveco
: 6 ton
: 6 ton
: 380 V + 220 V + 24 V + 12 V
: Hydraulic
: Mobil Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön