Warning! For a better experience, please update your browser.

LEVENT KAPTAN 1 - 28 m, 5 kabin
Lüks

Boy: 28,00 m
Kabin: 5 / Duş - WC: 5
Maksimum Misafir Kapasitesi: 10
Salon: 1
Mürettebat: 3 (1 kaptan, 1 aşçı/denizci, 1 denizci)

KONAKLAMA

Şık ve rahat, lüks gulet. Her birinde özel duş ve elektrikli tuvaletlerin olduğu 5 geniş ve rahat kabin. Banyoların her birinde duş kabini. Tamamı ile klimalı. Özel banyolu, çift kişilik yataklı 1 master kabin. Özel banyolu, çift kişilik yataklı geniş 1 kabin. Özel banyolu, 2 ayrı tek kişilik yataklı geniş 3 kabin. Tam donanımlı ayrı mutfak. Geniş, minderli güneşlenme güvertesi. Geniş, minderli, yemek masa ve sandalyelerinin bulunduğu arka güverte. Ayrı banyolu, personel kabinleri.

EĞLENCE DONANIMI

15 HP dıştan takma motorlu Sevis Botu,  90 HP dıştan takma motorlu Sürat Botu (ekstra), Su Kayakları (çocuklar için de mevcuttur), Wakeboard, Kneeboard, 2 Ringo, 2 Paddle Board, 2 Kano, Maskeler, Paletler *, Şnorkeller, CD/MP3 çalarlı Müzik Seti, Televizyon, Wi-Fi İnternet bağlantısı (sadece Türk sularında geçerlidir), Tavla, Oyun Kağıtları, Okey Oyun Seti.

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Kabinlerde her biri bağımsız olarak kontrol edilebilen Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güneşlenme Minderleri, Güneş Tenteleri, Güverte Sandalyeleri, Deniz Merdiveni, Derin Dondurucu, Buzdolabı, Derinlik Ölçer, GPS, Radar, Su Yapıcı, 2 Jeneratör, Sıcak Su Sistemi, Mobil Telefon, Navigasyon Ekipmanları, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Elektrik
Irgat
Haberleşme

: 28,00 m
: 6,60 m
: Ketch
: 446 H Caterpillar
: 6 ton
: 3 ton
: 220 V + 24V
: Hidrolik
: Mobile Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön