Warning! For a better experience, please update your browser.

NAZCAN - 14,75 m, 2 kabin
Yüksek Standart

Boy: 14,75 m
Kabin: 2 / Duş - WC: 2
Maksimum Misafir Kapasitesi: 4
Salon: 1 (güverte)
Mürettebat: 2 (1 kaptan, 1 aşçı/denizci)

KONAKLAMA

2 geniş kabini olan güzel ve rahat bir gulet. Her kabinde özel duş ve tuvalet (banyolarda duş kabinleri mevcuttur ve tuvaletler, kullanımları son derece kolay olan elektrikli tuvaletlerdir). Tamamı ile klimalı. İki kabinde de çift kişilik yatak vardır. Tam donanımlı ayrı mutfak. Güneşlenme minderleri ile kaplı geniş ön güverte. Minderli dinlenme alanı ve yemek masası bulunan arka güverte. Ayrı personel kabini.

EĞLENCE DONANIMI

Dıştan takma motorlu Servis Botu, 1 Kano, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, CD/MP3 çalarlı Müzik Seti, Televizyon, DVD Oynatıcı, Tavla, Oyun Kağıtları, Okey Oyun Seti.

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Kabinlerde deniz tipi Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güneşlenme Minderleri, Güverte Sandalyeleri, Güneş Tenteleri, Deniz Merdiveni, İçki Buzu Yapıcı, Derin Dondurucu, Buzdolabı, Jeneratör, Sıcak Su Sistemi, Mobil Telefon, GPS, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Elektrik
Irgat
Haberleşme

: 14,75 m
: 4,75 m
: Ketch
: 280 HP Iveco
: 1.5 ton
: 700 litre
: 220 V + 24 V
: Hidrolik
: Mobil Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön