Warning! For a better experience, please update your browser.

OĞUZ BEY - 32 m, 10 kabin
Lüks

Boy: 32 m
Kabin: 10 / Duş - WC: 10
Maksimum Misafir Kapasitesi: 22
Salon: 1
Mürettebat: 6 (1 kaptan, 1 aşçı, 3 denizci, 1 kabin sorumlusu)

KONAKLAMA

10 ferah kabini ile 22 misafire kadar kapasiteli. 4 kabinde çift kişilik yatak, 6 kabinde hem çift hem de tek kişilik yatak vardır. Her kabinde bulunan banyolarda duş kabinleri ve elektrikli veya ev tipi tuvaletler mevcuttur. Çok geniş güneşlenme güverteleri ve arka güvertesi vardır. Her kabinde kliması, yemek için salon ve güvertesindeki iki ayrı alanda bulunan masa ve sandelyeleri, minderlerle kaplı geniş güneşlenme güvertesi, yine minderlerle kaplı arka güverte alanı ile tam donanımlı bir yattır. Personel kabinleri ayrıdır.

EĞLENCE DONANIMI

1 dıştan takma motorlu Servis Botu, 115 HP dıştan takma motorlu Sürat Botu (ekstra), Su Kayakları, Wakeboard, Ringo, Muz, 2 Paddle Board, 2 Kano, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, salonda TV ve CD - DVD - DivX Oynatıcı, arka güvertede TV, ön ve arka güvertelerde hoparlör bağlantılı Müzik Sistemi, Uydu Anteni, Play Station, Türk ve Yunan sularında geçerli Wi-Fi İnternet erişimi (Yunanistan'da data paketleri ekstradır), Tavla, Oyun Kağıtları

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Salonda ve kabinlerde her biri ayrı ayrı kontrol edilebilen deniz tipi Isıtıcı ve Soğutucu Klima Sistemi, Güverte Sandalyeleri, Güneş Minderleri, Güneş Tentesi, Deniz Merdiveni, Jeneratörler, Derin Dondurucu, Buzdolabı, İçki Buzu Yapıcı, Bulaşık Makinesi, kurutuculu Çamaşır Makinesi, Su Yapıcı, Sıcak Su Sistemi, Navigasyon Ekipmanları, Radar, GPS, Derinlik Ölçer, Mobil Telefon, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Elektrik
Irgat
Haberleşme

: 32 m
: 7,40 m
: Ketch
: 2 x 420 HP Volvo
: 8 ton
: 9 ton
: 220 V + 24 V
: Hidrolik
: Mobil Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön