Warning! For a better experience, please update your browser.

SİDELYA - 16 m, 2 kabin
Yüksek Standart

Boy: 16,00 m
Kabin: 2 / Duş - WC: 2
Maksimum Misafir Kapasitesi: 4
Salon: 1 (açık güverte)
Mürettebat: 2 (1 kaptan, 1 aşçı/denizci)

KONAKLAMA

2 rahat kabini olan şık bir gulet. Her kabinin kendi özel banyosu vardır. Banyolarda duş kabini mevcuttur. Tuvaletler normal ev tuvaletidir. Tamamı ile klimalıdır. Her kabinde çift kişilik bir yatak. Tam donanımlı ayrı mutfak. Sonderece geniş minderli ön güverte. Yemek masa ve sandalyelerinin bulunduğu minderli arka güverte. Kendi banyosu olan personel kabini.

EĞLENCE DONANIMI

5 HP dıştan takma motorlu Sevis Botu,  Maskeler, Paletler *, Şnorkeller, iPod bağlantılı Müzik Sistemi, Wi-Fi İnternet bağlantısı (sadece Türk sularında geçerlidir), Tavla, Oyun Kağıtları, Okey Oyun Seti.

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Kabinlerde her biri bağımsız olarak kontrol edilebilen Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güneşlenme Minderleri, Güneş Tenteleri, Güverte Sandalyeleri, Deniz Merdiveni, Derin Dondurucu, Buzdolabı, İçki Buzu Yapıcı, Onan marka Jeneratör, Sıcak Su Sistemi, Mobil Telefon, Navigasyon Ekipmanları, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Elektrik
Irgat
Haberleşme

: 16,00 m
: 5,00 m
: Ketch
: 210 HP Cummins
: 1,5 ton
: 1,5 ton
: 220 V + 24V
: Hidrolik
: Mobile Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön