Warning! For a better experience, please update your browser.

SMYRNA - 30 m, 4 kabin
Lüks

Boy: 30,00 m
Kabin: 4 / Duş - WC: 4
Maksimum Misafir Kapasitesi: 8
Salon: 1
Mürettebat: 4 (1 kaptan, 1 aşçı/denizci, 2 denizci)

KONAKLAMA

Son derece geniş 4 kabini bulunan rahat ve ferah bir gulet. Her kabinde özel duş ve tuvalet ( banyolarda duş kabinleri mevcuttur). Tuvaletler kullanımları son derece kolay olan elektrikli tuvaletlerdir. Tamamı ile klimalıdır. 2 kabin çift kişilik yataklıdır. 2 kabin, iki ayrı tek kişilik yataklıdır, bu kabinlerde iki yatak bir araya getirilerek, çift kişilik bir yatak olarak düzenlenebilir. Tam donanımlı barı ve yemek masa-sandalyeleri bulunan şık, geniş salon. Tam donanımlı ayrı mutfak. Minderlerle kaplı güneşlenme alanı bulunan son derece geniş ön güverte. Minderli dinlenme alanı bulunan, şık masa ve sandalyelerin bulunduğu geniş arka güverte. Ayrı personel kabinleri.

EĞLENCE DONANIMI

9,9 HP dıştan takma motorlu Servis Botu, 100 HP dıştan takma motorlu Sürat Botu (ekstra), Su kayakları, Wakeboard, Ringo, 2 Kano, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, CD çalarlı Müzik Seti, Uydu TV Sistemi, salonda DVD Oynatıcı ve Televizyon, her kabinde DVD Oynatıcı ve Televizyon, Wi-Fi İnternet erişimi (sadece Türk sularında geçerli), Tavla, Oyun Kağıtları, Okey Oyun Seti.

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Her kabinde bağımsız olarak kontrol edilebilen Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güneşlenme Minderleri, Güneş Tenteleri, Güverte Sandalyeleri, Deniz Merdiveni, Derin Dondurucu, Buzdolabı, İçki Buzu Yapıcı, Çamaşır Makinesi, Onan Jeneratörler, Su Yapıcı, Sıcak Su Sistemi, Mobil Telefon, Navigasyon Ekipmanları, GPS, Sonar, Radar, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Elektrik
Irgat
Haberleşme

: 30,00 m
: 7 m
: Ketch
: 520 HP Cummins
: 4 ton
: 4 ton
: 220 V + 24V
: Hidrolik
: Mobil Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön