Warning! For a better experience, please update your browser.

TILSIM 1 - 25 m, 6 kabin
Lüks

Boy: 25.00 m
Kabin: 6 / Duş - WC: 6
Maksimum Misafir Kapasitesi: 12
Salon: 1
Mürettebat: 4 (1 kaptan, 1 aşçı/denizci, 2 denizci)

KONAKLAMA

Maksimum 12 misafir kapasiteli. Her birinin kendi duş ve tuvaleti bulunan geniş 6 kabin (banyolarda duş kabinleri mevcuttur). Tuvaletler ev tuvaletidir. Tamamı ile klimalı. 4 kabinde hem tek kişilik yatak hem de çift kişilik yatak mevcuttur. 2 kabinde çift kişilik yatak vardır. Son derece geniş ve rahat, barı ve masa-sandalyeleri bulunan salon. Tam donanımlı ayrı mutfak. Arka güvertede minderli dinlenme alanı ve yemek yemek için masa ve sandalyeler. Ön tarafta minderli geniş güneşlenme güvertesi. Ayrı personel kabinleri.

EĞLENCE DONANIMI

Dıştan takma motorlu Servis Botu,  1 Paddle Board, 1 Kano, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, CD çalarlı Müzik Seti, Televizyon, DVD Oynatıcı, Wi-Fi İnternet bağlantısı (Türk sularında geçerlidir), Tavla, Oyun Kağıtları, Okey Oyun Seti.

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Salonda ve kabinlerde her biri bağımsız olarak kontrol edilebilen deniz tipi Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güverte Sandalyeleri, Güneşlenme Minderleri, Güneş Tenteleri, Deniz Merdiveni, Onan marka Jeneratör, Derin Dondurucu, Buzdolabı, İçki Buzu Yapıcı, Sıcak Su Sistemi, Navigasyon Ekipmanları, Mobil Telefon, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Elektrik
Irgat
Haberleşme

: 25,00 m
: 6,50 m
: Ketch
: 2 x 200 HP Mercedes
: 7 ton
: 4 ton
: 220 V + 24 V +12 V
: Hydraulic
: Mobile Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön