Warning! For a better experience, please update your browser.

ULUÇINAR - 24 m, 8 kabin
Yüksek Standart

Boy: 24,00 m
Kabin: 8 / Duş - WC: 8
Maksimum Misafir Kapasitesi: Türk Sularında 16 - Uluslararası Sularda 12
Salon: 1
Mürettebat: 4 (1 kaptan, 1 aşçı/denizci, 2 denizci)

KONAKLAMA

Türk sularında 12, uluslararası sularda 16 konuk kapasiteli. Her birinde özel duş ve tuvaleti bulunan geniş 8 kabin (ön 6 kabinde normal ev tuvaleti, arka 2 kabinde elektrik pompalı tuvaletler mevcuttur - kullanımları çok kolay). 2 kabin iki ayrı tek kişilik yataklı, 6 kabin çift kişilik yataklı. Küçük bir mutfak olarak da kullanılabilen bar ve yemek yemek için masa ve sandalyelerin olduğu geniş salon. Tam donanımlı ayrı bir mutfak. Dışarıda oturmak ve güneşlenmek için son derece geniş ön güverte alanı. Minderli oturma bölgesi ve yemek yemek için masa ve sandalyelerin bulunduğu arka güverte. Klimalı. Ayrı personel kabini.

EĞLENCE DONANIMI

40 HP dıştan takma motorlu Sürat Botu (extra), 1 Rüzgar Sörfü, 2 Kano, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, CD çalarlı Müzik Seti, Televizyon, DVD Oynatıcı, Wi-Fi İnternet erişimi (sadece Türk sularında geçerli), Tavla, Oyun Kağıtları.

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Salonda ve kabinlerde her biri ayrı kontrol edilebilen deniz tipi Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güneşlenme Minderleri, Güneş Tenteleri, Güverte Sandalyeleri, Deniz Merdiveni, Derin Dondurucu, İçki Buzu Yapıcı, Jeneratör, Buz Kutuları, Sıcak Su Sistemi, Navigasyon Ekipmanları, Mobil Telefon, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Elektrik
Irgat
Haberleşme

: 24,00 m
: 6,20 m
: Ketch
: 357 HP Volvo
: 10 ton
: 3 ton
: 220 V + 24 V +12V
: Hidrolik
: Mobil Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön