Warning! For a better experience, please update your browser.

XENOS 2 - 24 m, 4 kabin
Lüks

Boy: 24,00 m
Kabin: 4 / Duş - WC: 4
Maksimum Misafir Kapasitesi: 8
Salon: 1
Mürettebat: 3 (1 kaptan, 1 aşçı/denizci, 1 denizci)

KONAKLAMA

Her birinde özel duş ve tuvaleti olan 4 ferah kabinli, geniş gulet (banyolarda duş kabinleri mevcuttur). Tuvaletler elektrikli tuvalettir, kullanımları son derece kolaydır. Tamamı ile klimalı. Çift kişilik yataklı 1 master kabin. Çift kişilik yataklı 1 ferah kabin. Çift kişilik yataklı ve ranzalı 2 ferah kabin. Manzaranın rahatlıkla görülebildiği salonda tam donanımlı bar ve yemek masalı oturma grubu. Tam donanımlı ayrı mutfak. Güneşlenme minderleri ile kaplı geniş ön güverte. Minderlerle kaplı dinlenme alanı ve yemek masası bulunan arka güverte. Ayrı personel kabini.

EĞLENCE DONANIMI

50 HP dıştan takma motorlu Sürat Botu (ekstra), Su Kayağı, 1 Rüzgar Sörfü, 1 Kano, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, CD çalarlı Müzik Seti, salonda Televizyon, DVD Oynatıcı, Wi-Fi İnternet erişimi (sadece Türk sularında geçerlidir), Tavla, Oyun Kağıtları.

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Salonda ve kabinlerde her biri bağımsız olarak kontrol edilebilen deniz tipi Isıtma ve Soğutma Sistemi, Güneşlenme Minderleri, Güverte Sandalyeleri, Güneş Tenteleri, Deniz Merdiveni, Mikrodalga Fırın, Derin Dondurucu, Buzdolabı, İçki Buzu Yapıcı, çeşitli Elektrikli Mutfak ve Ev Aletleri, Radar, harita oluyuculu GPS, Jiroskoplu Pusula, Derinlik Ölçer, Hız Günlüğü, Uydu Sistemi, Rüzgar Ölçücü, Yön Bulucu, VHF Telefon Telefon, Onan Jeneratör, Sıcak Su Sistemi, Mobil Telefon, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.

TEKNİK VERİ

Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Electricity
Irgat
Haberleşme

: 24,00 m
: 6,50 m
: Schooner
: 240 HP Leyland
: 4 ton
: 2 ton
: 220 V + 24 V + 12V
: Hidrolik
: Mobile Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön