Warning! For a better experience, please update your browser.

YASELAM - 25,50 m, 8 kabin
Yüksek Standart

Boy: 25,50 m
Kabin: 8 / Duş - WC: 8
Maksimum Misafir Kapasitesi: Türk Sularında 16 - Uluslararası Sularda 12
Salon: 1
Mürettebat: 4 (1 kaptan, 1 aşçı/denizci, 2 denizci)

KONAKLAMA

Geleneksel gulet tasarımına sahip son derece geniş bir yat. Her kabininde duş ve tuvaletli özel banyosu olan 8 ferah kabin. Ön 6 kabindeki tuvaletler ev tuvaleti, arka iki kabindeki tuvaletler elektrik pompalı tuvaletler (kullanımları çok kolay). Ön 6 kabindeki banyolarda duş kabinleri. Klimalı. 4 kabin iki ayrı tek kişilik yataklı, 4 kabin çift kişilik yataklı. Küçük bir mutfak olarak da kullanılabilen bar ve yemek yemek için masa ve sandalyelerin olduğu geniş salon. Tam teşekküllü ayrı bir mutfak. Minderli oturma bölgesi ve yemek yemek için masa ve sandalyelerin bulunduğu arka güverte. Güneşlenme minderleri ile kaplı, geniş ön güverte. Ayrı personel kabinleri.

EĞLENCE DONANIMI

Takma motorlu Servis Botu, 1 Rüzgar Sörfü, 2 Kano, Maskeler, Paletler*, Şnorkeller, CD çalarlı Müzik Seti, Televizyon, DVD Oynatıcı, Wi-Fi İnternet Erişimi (sadece Türk sularında geçerli), Tavla, Oyun Kağıtları.

*Değişik palet boyları mevcuttur ancak her ayak ölçüsü için uygun olmayabilirler. Ölçü problemini önlemek için misafirlerin kendi paletlerini getirmeleri veya yatta mevcut olanları denedikten sonra gerekirse satın almaları önerilir.

DİĞER

Salonda ve kabinlerde her biri ayrı ayrı kontrol edilebilen deniz tipi Isıtme ve Soğutma Sistemi, Güneşlenme Minderleri, Güverte Sandalyeleri, Deniz Merdiveni, Derin Dondurucu, Buzdolabı, İçki Buzu yapıcı, Jeneratör, Sıcak Su Sistemi, Buz Kutuları, Mobil Telefon, Navigasyon Ekipmanları, Kullanım Suyu ve Atık Su Tankları, Silindir Sarma Ön Yelken Sistemi.

TEKNİK VERİ

Tam Boy
En
Arma
Motor
Su Kapasitesi
Yakıt Kapasitesi
Elektrik
Irgat
Haberleşme

: 25,50 m
: 6,60 m
: Ketch
: 360 HP Volvo
: 7 ton
: 3 ton
: 220 V + 24 V
: Hidrolik
: Mobil Telefon / VHF Telsiz Telefon

Rezervasyon / Fiyatlar

Gulette Yeme-İçme

yatlara geri dön