Warning! For a better experience, please update your browser.

GEZİ BÖLGESİ

Türkiye'nin Güney Batı sahil şeridi ve Yunan Dodecanese adaları dünyanın en iyi seyir alanlarından biridir.
 
Kıyı şeridini Kuşadası'ndan Antalya'ya kadar gezmek için bir yılınızı harcayabilirsiniz  ve hala her şeyi görmüş olmazsınız.
 
Biniş ve iniş limanlarına bağlı olarak YUNAN ADALARI'nı ziyaret etmek de mümkündür. Türkiye kıyılarında takip ettiğiniz rotanıza Yunan Adaları'na yapacağınız ziyaretleri dahil etmek kesinlikle keyifli bir deneyim olacaktır. Hatta direk olarak SAMOS, KOS veya RODOS gibi bir Yunan adasında binip inmeniz de mümkündür.
 
Bir Flama gulet tatiline bir hafta, iki hafta veya daha uzun bir süre için gelmiş olduğunuzda, hangi rotayı seçerseniz seçin, günde 4 saaten fazla seyir yapmadan, yüzme molaları ve acele etmeden yenilecek öğle yemekleri ile dinlenmek ve keşfetmek için bolca zamanınız olur.
 
Tarihi yerleri ziyaret etmek, tatil kasabalarında alış-veriş yapmak ya da sadece yatınızın kenarına vuran suyun sesini duyduğunuz sakin koylara demirlemek, bunların tümü mümkündür. Birçok çeşitlilik sunan bu kıyı şeridi boyunca her zevkin tatmin edilebileceğine inanıyoruz.
 
Bir kere Flama guletine bindiğiniz zaman, tecrübeli bir Flama temsilcisi size rotanız üzerindeki tüm imkanları gösterecek, önerilerde bulunacak ve sonra programınızın kararını size bırakacaktır.
 
Sol tarafta bazı rota önerileri verilmiştir. Beklentilerinize daha çok uyacak bir rotaya birlikte karar verebiliriz. Deneyimli ekibimiz bu konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.