Warning! For a better experience, please update your browser.

Servisler - Otel Rezervasyonu

Flama Tours Dünyanın en büyük online konaklama rezervasyon hizmeti Booking.com'un iştiraki ortağıdır.

Booking.com mevcut en iyi fiyatları garanti eden, bilgilendirici, kullanıcı dostu bir web sitesidir. Bütçeleri ne olursa olsun, gezginlere dünyanın her köşesinde, düşük maliyetli ve erişilebilir en geniş seçenekli konaklama imkanlarını keşfetme yolunu sunar.

Konaklanabilecek en iyi yerleri kolayca keşfetmeye başlamak ve rezervasyonunuzu yapmak için aşağıdaki arama kutusunu (Booking.com tarafından desteklenmektedir) doldurabilirsiniz veya booking.com web sitesinini ziyaret edebilirsiniz.


Belirli bir konaklama aramak için sadece şehir, bölge, ülke, kent işareti, otel adı veya otel zinciri adı yazın.

Türkiye'deki ve Dodecanese Yunan Adalarındaki bazı favori yerlerde konaklama aramak için hızlı bağlantılar :

DİĞER FLAMA SERVİSLERİ

Kişiye Özel Seyahat Organizasyonları:
 • Otel Rezervasyonları
 • Uçak Biletleri
 • Feribot Biletleri
 • Araç Kiralama
 • Minibüs Kiralama (şoförlü)
 • Rehberli Özel Turlar
 • Havalimanı Transferleri

İstanbul, Kapadokya, Ege ve Akdeniz bölgelerinde kişiye özel kara turu organizasyonları.

KOMBİNE TURLAR

Ege ve Akdeniz kıyılarındaki bir yat gezisi kesinlikle çok keyiflidir ancak yat gezinizi bir kara turu ile birleştirmek tatilinizi mükemmel yapar. Yat gezinizden önce veya sonra değişik şehirlere ve tarihi yerlere yapacağınız turlar ile kendinizi şımartabilirsiniz.
 
Kara turlarınız sizin gereksinimleriniz ve talepleriniz doğrultusunda düzenlenebilir. Turlarımız grubunuza özeldir, o sebeple değişik gruplar bir araya getirilmez.
 
Bütün güzergahlar ve programlar Türkiye'nin dört bir yanındaki acentalarımız ve tecrübeli kadromuz tarafından kişisel isteklerinize göre düzenlenir.
 
Kara turlarının yanı sıra uçak rezervasyonları, otel rezervasyonları, araç kiralama, İstanbul, Kapadokya, Ege kıyıları ve Antalya bölgesinde havalimanı transferleri gibi diğer seyahat düzenlemeleriniz için belirli gereksinimlerinize göre görüşmek üzere doğrudan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

HAVALİMANI TRANSFERLERİ

Biz misafirlerimizin tatillerinin havalimanında başlaması ve bitmesi gerektiğini düşündüğümüz için transferlerin hoş bir avantaja dönüştürülebileceğine inanıyoruz. Grubunuzdaki kişi sayısı ne olursa olsun, transferleriniz için size rahat, klimalı modern araçlar tahsis ederiz.
 
Yolda görülebilecek bir çok ilginç merkez ile Türkiye'deki kırsal kesim çok güzeldir. Ana yollar üzerinde, hatta misafirlerimiz tercih ederlerse biraz sapa yerlerde, yemek yemek veya bir şeyler içmek için durulabilecek en hoş yerleri dikkatlice seçeriz.

Bu nedenle rahatlatıcı bir tatilin teyidi olarak görmeniz için transferleriniz kişiselleştirilmiş zevkli bir tura dönüştürülür.

Gulet gezilerimiz için  :
 • Türkiye'de yat ile en yakın havalimanı arasındaki geliş ve dönüş transferleri (her seferinde bir grup için) ücretsizdir. (Yunan adalarındaki transferler maliyet fiyatı üzerinden organize edilebilir.)
 • Her grup için her zaman ayrı bir araç tahsis edilir.
 • Misafirler her zaman bir Flama Tours temsilcisi tarafından karşılanırlar ve eşlik edilirler.
 • Transferler sırasında su, meşrubat ve bira ikram edilir.

Bodrum Havalimanı, sessiz bölgelerin, vahşi dağlık manzaraların ve keşfedilecek küçük kıyı kasabalarının olduğu körfezlere (Gökova ve Hisarönü) ve Yunan Adaları'na erişim için kullanılacak en iyi havalimanıdır. Dalaman Havalimanı, denizden ulaşılabilen çeşitli tarihi yerleri ile arkeoloji meraklıları için en iyi bölge olan Antalya'ya doğru güney doğu rotasına (Likya kıyı şeridine) erişim sağlar. Rotalar ile ilgili bilgiye, web sitemizdeki Gezi Bölgesi sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Transfer Mesafeleri

İzmir Havalimanı Kuşadası 70 km
  Bodrum 218 km
  Marmaris 239 km
  Göcek 301 km
  Fethiye 337 km
     
Dalaman Airport Göcek 22 km
  Fethiye 58 km
  Marmaris 98 km
  Bodrum 205 km
  Antalya 270 km
     
Bodrum Havalimanı Bodrum 33 km
  Kuşadası 119 km
  Marmaris 125 km
  Göcek 195 km
  Fethiye 231 km
     
Antalya Havalimanı Antalya 11 km
  Kemer 55 km
  Finike 125 km
  Fethiye 214 km
  Göcek 248 km
     
Rodos Havalimanı Rhodes 16 km
     
Kos Havalimanı Kos 26 km
     
Samos Havalimanı Vathy 17 km
  Pythagoreio 4 km